Atribuită
Cumpărare directă
Clădirea din centrul de colectare are nevoie de lucrări de subzidiri, izolare termică, tencuieli exterioare și zugrăveli exterioare. În jurul clădirii se vor monta pavaje și borduri. Se va reface coșul de fum, având în vedere că încălzirea încăperii se va efectua cu ajutorul unei sobe. Toate lucrările se vor executa conform devizului general. Oferta se va trimite la adresa de e-mail până la data de 29 martie 2021 sau se va depune personal la sediul autorității contractante : Calea Revoluției nr. 2, Valea lui Mihai, Bihor.
- Număr anunț
- DA27653763
- Autoritate contractantă
- ORASUL VALEA LUI MIHAI (CUI 4650570)
- Furnizor / câștigător
- CZIRJAK CONSTRUCT SRL (CUI 31482236)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51.289 RON
- Valoare atribuită
- 51.289 RON
- Data publicării
- 25.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.