Atribuită
Cumpărare directă
OBIECTIV: Dobândirea de cunoştinţe şi capabilitate realizarea auditurilor sistemelor de management al energiei. TEMATICA: • Prezentarea standardului SR EN ISO 50001:2019 și a modalităților practice de implementare și auditare; • Structura documentaţiei sistemului de management al energiei; • Metodologia de auditare a sistemelor de management al energiei conform SR EN ISO 19011:2018 și SR EN ISO/CEI 17021-1: 2015: • Studii de caz
- Număr anunț
- DA27556317
- Autoritate contractantă
- CNCIR - COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE S.A. (CUI 27787860)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA ROMANA PENTRU CALITATE ARC (CUI 4194643)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.850 RON
- Valoare atribuită
- 5.850 RON
- Data publicării
- 11.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.