Atribuită Cumpărare directă

Prezentarea generală a cerințelor standardului SR EN ISO 50001: 2019 privind SISTEMUl DE MANAGEMENT AL ENERGIEI

Număr anunț
DA27652481
Autoritate contractantă
CNCIR - COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE S.A. (CUI 27787860)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA ROMANA PENTRU CALITATE ARC (CUI 4194643)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.344 RON
Valoare atribuită
2.344 RON
Data publicării
25.03.2021 00:00
Data finalizării
29.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.344 RON

din 2.344 RON estimat