Atribuită Cumpărare directă

Produs: Nume produs: SEAGATE NAS HDD 12TB IronWolf 7200rpm 6Gb/s SATA 256MB cache 8.9cm 3.5inch 24x7 for NAS and RAID Rackmount Systeme BLK Descriere: Seagate IronWolf ST12000VN0008 - Hard drive - 12 TB - internal - 3.5" - SATA 6Gb/s - 7200 rpm - buffer: 256 MB EAN: 0763649121757 General Device Type: Hard drive - internal Capacity: 12 TB Form Factor: 3.5" Interface: SATA 6Gb/s Buffer Size: 256 MB Features: RV Sensor, Halogen Free, NAS compatible, 24x7 continuous operation, Dual-Plane Balance, Error Recovery Control, AgileArray Width: 101.85 mm Depth: 146.99 mm Height: 26.11 mm Weight: 690 g Performance Drive Transfer Rate: 600 MBps (external) Internal Data Rate: 210 MBps Spindle Speed: 7200 rpm Reliability MTBF: 1,000,000 hours 24x7 Operation: Yes Non-Recoverable Errors: 1 per 10^15 Load / Unload Cycles: 600,000 Expansion & Connectivity Interfaces: 1 x SATA 6 Gb/s Compatible Bay: 3.5

Număr anunț
DA27635316
Autoritate contractantă
CURTEA CONSTITUTIONALA A ROMANIEI (CUI 4265850)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI 15025380)
Cod CPV
31711500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.712 RON
Valoare atribuită
2.712 RON
Data publicării
23.03.2021 00:00
Data finalizării
25.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.712 RON

din 2.712 RON estimat