Atribuită
Cumpărare directă
BB25140 COLIER DE PLASTIC 140X2,5MM SET 2,00 3,50 2 DIV-0346 PLATBANDA ZINCATA 40*4MM KG 312,00 6,95 3 DIV-1527 DIBLU + HOLSURUB 8X80MM BUC 1000,00 0,98 4 DIV-TWELCOR40 TEAVA CORUGATA DE PROTECTIE CABLU ROSU ML 550,00 3,68 5 18.2.18.230.000 SENZOR DE MISCARE 360GR. FINDER APLICAT BUC 1,00 222,21 6 PIULITA M16 HEXAGONALA DIN934 GR8.ZA BUC 50,00 0,59 7 CABLU RCH07RN-F5X2,5MMP ML 630,00 9,36 8 SAIBA DIN M16 PLATA BUC 50,00 0,69 9 SCH-A9K24432 ACTI9 IK60N 4P 32A BUC 1,00 94,16 10 SCH-A9N21546 IPDN 1P+N 10A C BUC 5,00 24,60 11 TIJA M16 1M DIN8.8 BUC 10,00 13,83
- Număr anunț
- DA27493678
- Autoritate contractantă
- RIAL SRL (CUI 1107650)
- Furnizor / câștigător
- CRISMAN ELECTRO CONSULTING SRL (CUI 23201453)
- Cod CPV
- 31000000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.718 RON
- Valoare atribuită
- 11.718 RON
- Data publicării
- 02.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.