Atribuită
Cumpărare directă
Sistem spider textil. - Spider de culoare albastru inchis. - Dimensiuni: inaltime 2270 mm, latime 2000 mm - Print textil pe o fata - Profit curbat - Sistemul din aluminiu + print textil + geantă pentru transport Se va transmite pe e-mailul autoritatii contractante conceptia grafica in vederea obtinerii Bunului de tipar.
- Număr anunț
- DA27677108
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI 36232419)
- Cod CPV
- 35261000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.660 RON
- Valoare atribuită
- 1.660 RON
- Data publicării
- 30.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.