Atribuită Cumpărare directă

Dezmembrare imobil CF 50060 (parc si teren sintetic) in 3 loturi si intabulare 115 ha pasune comunala, loc numit Kiserdo, sat Savadisla.

Număr anunț
DA27486950
Autoritate contractantă
COMUNA SAVADISLA (Primaria Comunei Savadisla) (CUI 4889497)
Furnizor / câștigător
ARDELEAN DANIEL SORIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 30974400)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.355 RON
Valoare atribuită
20.355 RON
Data publicării
01.03.2021 00:00
Data finalizării
03.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.355 RON

din 20.355 RON estimat