Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile de dezinsecție, dezinfecție și deratizare se vor presta pentru toate obiectivele deținute de beneficiar. Frecvența operațiunilor : 3 repetări /an pentru fiecare obiectiv/an. Serviciile se vor presta în baza contractului anual de prestări servicii. La efectuarea operațiunilor se vor utiliza produse biocide care se regăsesc în Registrul National al Produselor Biocide.
- Număr anunț
- DA27644208
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI 20330054)
- Furnizor / câștigător
- DDD INSECTO SRL (CUI 34426060)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.000 RON
- Valoare atribuită
- 22.000 RON
- Data publicării
- 24.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.