Atribuită
Cumpărare directă
Lot 2: Serviciile se vor adresa unui numar de 40 de medici care vor participa la cursurile de formare profesionala EMC online (educatie medicala continua). Operatorul economic va organiza cursuri online de specialitate pe o platforma acreditata pentru cei 40 de specialisti din sectorul medical recrutati. Cursurile online vor fi acreditate de catre Colegiul Medicilor din Romania cu credite EMC conform Deciziei 55 din 30.04.2020 si respectiv a Deciziei nr 12/2018. Platfoma va contine pe langa posibilitatea de organizare de evenimente virtuale (cursuri, webinarii, conferinte online, etc.) si o biblioteca digitala in care vor fi introduse: - Cursuri realizate de speakeri locali si internationali pe tematica BOLI RARE; - Filme cu Interventii chirurgicale in cazul specialitatilor de profil ORL; - Ghiduri si protocoale stabilite de specialist pediatrii/specialisti in medicina de urgenta; - Colaborari interdisciplinare implicand specialitati asociate. Fiecare curs de formare profesionala specifica va avea o durata de 20 de ore, pe parcursul a 4 zile si vor cuprinde sesiuni teoretice si sesiuni practice. In vederea derularii cursurilor EMC pentru medici, furnizorii de formare profesionala vor elabora materialele de formare pentru 9 cursuri cu tematici diverse aferente programelor prioritare de sanatate, precum: programa, suport de curs, prezentari PPT, exercitii, teste, precum si alte materiale inovative pentru sustinerea cursurilor si derularea acestora la standarde de inalta calita
- Număr anunț
- DA27655206
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
- Furnizor / câștigător
- AGO HEALTH MEDIA S.R.L. (CUI 35996230)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.000 RON
- Valoare atribuită
- 130.000 RON
- Data publicării
- 26.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.