Atribuită Cumpărare directă

Liceul Teoretic ”Anastasie Basota” doreste sa achizitioneze Videoproiector WXGA Acer cu suport si conectica pentru buna desfasurare a orelor de curs.

Număr anunț
DA27525837
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ANASTASIE BASOTA (CUI 21591325)
Furnizor / câștigător
S.C. TEHNOPRODUCT CIODIGITAL GAM SRL-D (CUI 35194317)
Cod CPV
38652120-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.198 RON
Valoare atribuită
4.198 RON
Data publicării
05.03.2021 00:00
Data finalizării
08.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.198 RON

din 4.198 RON estimat