Atribuită
Cumpărare directă
Banc cu cadru metalic • cadru din teava patrata din 5x5 cm. Marime mesei de 2.5 lungime x 1m latime x 0.9m inaltime, executat prin sudare • Blat de lucru tabla de 5 mm grosime pentru o suprafata de 1x1.25m lungime, si restul lungimii din scandura de 50 mm • Foarte practic si fiabil • Se va preda vopsit
- Număr anunț
- DA27497369
- Autoritate contractantă
- COMUNA SÂNGEORGIU DE MUREȘ (CUI 4323152)
- Furnizor / câștigător
- ZOLFERON SRL (CUI 27270154)
- Cod CPV
- 39151200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.060 RON
- Valoare atribuită
- 2.060 RON
- Data publicării
- 02.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.