Atribuită Cumpărare directă

Executare gard de protectie cu urmatoarele specificatii: - gardul va fii executat din teava patrata, din diferite marimi - inaltime intre 1,1 - 1.3 m - elementele vor fi imbinate prin sudare - prindere prin betonare iar daca nu este posibil atunci va fii prinsa cu suruburi - gardul final va fii vopsit in doua culori galben cu rosu, schimbarea trebuie solicitat prin scris

Număr anunț
DA27580990
Autoritate contractantă
COMUNA SÂNGEORGIU DE MUREȘ (CUI 4323152)
Furnizor / câștigător
ZOLFERON SRL (CUI 27270154)
Cod CPV
45200000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.084 RON
Valoare atribuită
2.084 RON
Data publicării
16.03.2021 00:00
Data finalizării
17.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.084 RON

din 2.084 RON estimat