Atribuită Cumpărare directă

Furnizare 50 de topuri de Hartie A4 + 100 buc. biblioraft marmorat negru

Număr anunț
DA27539527
Autoritate contractantă
COMUNA COLTAU (CUI 16384650)
Furnizor / câștigător
PAPER PLACE SRL (CUI 34477900)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.154 RON
Valoare atribuită
1.154 RON
Data publicării
09.03.2021 00:00
Data finalizării
11.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.154 RON

din 1.154 RON estimat