Atribuită Cumpărare directă

RAFT METALIC STRATEGIC 4 POLITE MDF 180X160X60 CM 250 KG / POLITA = 18 BUCATI X 226.83 LEI = 4083.00 LEI

Număr anunț
DA27607655
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
Furnizor / câștigător
NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
Cod CPV
39152000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.083 RON
Valoare atribuită
4.083 RON
Data publicării
18.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.083 RON

din 4.083 RON estimat