Atribuită Cumpărare directă

Materiale de constructii diverse (var, glet, lavabil, pavaj etc) si piatra sparta – Pachet adeziv poliester, spuma, silicon, glet, vata minerala conform oferta depusa in data de 02.03.2021 penrtu anunt ADV1199043 ce contine : 1. Adeziv polistiren Adeplast Polistirol Eco, interior/exterior 500kgx1.12lei; 2. Spuma poliuretanica, cu aplicare manuala, Bison 700ml 2bucx19.50lei; 3. Silicon sanitar, transparent, Compakt, interior/exterior, 280ml 10bucx9.30lei; 4. Glet de finisaj Rigips Rimano Bianco, pe baza de ipsos interior 40kgx1leu; 5. Gletul meseriasului Adeplast GM-20, pe baza de ipsos, interior 40kgx0.95lei; 5. Vata minerala bazaltica Isover PLE Plus 1000x600x100 mm 3.6MP/pachet 4pachx75lei.

Număr anunț
DA27519880
Autoritate contractantă
COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad (CUI 1708600)
Furnizor / câștigător
NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.243 RON
Valoare atribuită
1.243 RON
Data publicării
05.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.243 RON

din 1.243 RON estimat