Atribuită Cumpărare directă

1. FOARFECA DE TAIAT POMI MICA = 2 BUC; 2. FOARFECA DE TAIAT POMI MARE TELESCOPICA = 2 BUC; 3. SCHELA 0.65X1.75 M ALUMNIU INALTIME LUCRU 7 M, MODUL 0+1+2 CU ROTI PIVOTANTE DE BLOCARE = 1 BUC.

Număr anunț
DA27629045
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
Cod CPV
44511000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.098 RON
Valoare atribuită
5.098 RON
Data publicării
23.03.2021 00:00
Data finalizării
26.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.098 RON

din 5.098 RON estimat