Atribuită
Cumpărare directă
coordonarea si interpretarea datelor monitorizarii zilnice a temperaturii si precipitatiilor = 1 x 500 lei; - monitorizarea zilnica a parametrilor: debit, nivel dinamic, temperatura, pH si conductivitate pentru captari si foraje si interpretarea datelor = 1 x 5.200 lei; - coordonarea recoltarii probelor pentru efectuarea analizelor din surse: fizico-chimice, microbiologice, de radioactivitate si interpretarea datelor = 1 x 1.500 lei; - coordonare exploatare experimentala si interpretarea datelor = 1 x 2.500 lei; - intocmire documentatii geologice, raport semestrial, raport anual, programe de lucrari = 1 x 5.500 lei.
- Număr anunț
- DA27518160
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
- Furnizor / câștigător
- GEOMOLD SA (CUI 730226)
- Cod CPV
- 45254100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.200 RON
- Valoare atribuită
- 15.200 RON
- Data publicării
- 04.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.