Atribuită Cumpărare directă

Paine de Rusetu, fara amelioratori, preparata traditional, coapta pe vatra, feliata/nefeliata,ambalata. Gramaj 500gr

Număr anunț
DA27489078
Autoritate contractantă
Liceul pentru Deficienti de Vedere Buzau (CUI 4234063)
Furnizor / câștigător
RUSPAN SRL (CUI 16514563)
Cod CPV
15811100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.616 RON
Valoare atribuită
1.616 RON
Data publicării
01.03.2021 00:00
Data finalizării
02.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.616 RON

din 1.616 RON estimat