Atribuită Cumpărare directă

Lucrari „Extindere rețea de apă și canalizare menajeră cu branșamente nefinalizate (executate până la robinetul de concesie) și racorduri canal menajer pe str. Ioan Rațiu și strada Gherghe Barițiu din loc. Sanmartin, jud. Bihor”. Dorim executarea lucrarilor mai sus detaliate, conform memoriului tehnic si listelor cu cantitati anexate prezentei initieri. Prin oferta depusa nu poate fi depasita valoarea estimata de 278.398,51 lei fara TVA.

Număr anunț
DA27501704
Autoritate contractantă
Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
Furnizor / câștigător
RUS & BEN CONSTRUCT SRL (CUI 26271720)
Cod CPV
45332000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
278.399 RON
Valoare atribuită
278.399 RON
Data publicării
03.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

278.399 RON

din 278.399 RON estimat