Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari „Extindere rețea de apă și rețea canalizare menajeră cu branșamente apă nefinalizate și racorduri canal menajer realizate pe domeniul public în cartierul de tineri din loc. Rontău, jud. Bihor”. Dorim executarea lucrarilor mai sus detaliate, conform memoriului tehnic si listelor cu cantitati anexate prezentei initieri. Prin oferta depusa nu poate fi depasita valoarea estimata de 191.063,17 lei fara TVA.
- Număr anunț
- DA27502040
- Autoritate contractantă
- Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
- Furnizor / câștigător
- RUS & BEN CONSTRUCT SRL (CUI 26271720)
- Cod CPV
- 44161200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 191.063 RON
- Valoare atribuită
- 191.063 RON
- Data publicării
- 03.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.