Atribuită
Cumpărare directă
FILTRU ULEI, FILTRU AER, FILTRU COMBUSTIBIL , ULEI CASTROL 5W30 , POMPA AMBREIAJ, PLACUTE FRANA SPATE, FILTRU POLEN, TOBA FINALA, POMPA COMBUSTIBIL, COLIER TOBA, SWITCH USA SPATE STANGA, ACUMULATOR BOSCH 110AH, CONSUMABILE, TEST FRANA, REVIZIE, INLOCUIT PLACUTE FRANA SPATE, INLOCUIT ACUMULATOR, INLOCUIT TOBA, INLOCUIT POMPA AMBREIAJ, INLOCUIT POMPA COMBUSTIBIL.
- Număr anunț
- DA27608942
- Autoritate contractantă
- Comuna Lipnita (Primaria Comunei Lipnita) (CUI 4896001)
- Furnizor / câștigător
- CARSPA SRL (CUI 24242770)
- Cod CPV
- 50112100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.758 RON
- Valoare atribuită
- 3.758 RON
- Data publicării
- 19.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.