Atribuită Cumpărare directă

CULISE ETRIER SPATE 66.38 X2 BUC 132.77 RON SET PLACUTE FRANA SPATE 231.09 RON SENZOR PLACUTE FRANA SPATE 21 X2 BUC 42.01 RON CONTACT PORNIRE 703.36 RON CALORIFER CALDURA HABITACLU 317.64 RON ULEI CASTROL 5W30 43.69 /1L X 2 L 87.39 RON BUTUC USA SOFER 197.47 RON LICHID RACIRE 16.80 X 2 L 33.61 RON INLOCUIT PLACUTE FRANA SPATE 126.05 RON INLOCUIT CONTACT 109.24 RON INLOCUIT CALORIFER CALDURA 504.20 RON INLOCUIT BUTUC USA 84.03 RON TEST FRANA 29.41 RON REPARATIE INSTALATIE ELECTRICA 504.20 RON

Număr anunț
DA27606529
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4515328)
Furnizor / câștigător
CARSPA SRL (CUI 24242770)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.103 RON
Valoare atribuită
3.103 RON
Data publicării
18.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.103 RON

din 3.103 RON estimat