Atribuită Cumpărare directă

Ridicare topografica in vederea realizarii SF "Extindere retea gaze naturale comuna Dor Marunt, Sat Dalga

Număr anunț
DA27537080
Autoritate contractantă
COMUNA DOR MARUNT(PRIMARIA DOR MARUNT) (CUI 3796730)
Furnizor / câștigător
GEOCAD PLUS SRL (CUI 16426950)
Cod CPV
71351810-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.900 RON
Valoare atribuită
42.900 RON
Data publicării
09.03.2021 00:00
Data finalizării
10.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.900 RON

din 42.900 RON estimat