Atribuită
Cumpărare directă
Pretul de catalog cuprinde valoarea de material si manopera pentru inlocuit:feronerie geamuri termopan 5 buc x 150 = 750 lei inlocuit balamale usi 2 buc x 240 = 480 lei inlocuit geam spart 1 buc x 140 = 140 lei inlocuit geam 3.47 mp x 249.85 = 866.97lei
- Număr anunț
- DA27651221
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI 7179966)
- Furnizor / câștigător
- PNEUROSTEEL SRL (CUI 17388633)
- Cod CPV
- 45421000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.237 RON
- Valoare atribuită
- 2.237 RON
- Data publicării
- 25.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.