Atribuită Cumpărare directă

Comoda 1 usa LOUIS PHILIPPE 1 ușă și un sertar. Dimensiuni: L. 69 x l. 50 x H. 100 cm. Material: lemn masiv, panouri aglomerate din lemn. Culoare: cireș.

Număr anunț
DA27605508
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
Furnizor / câștigător
M & D RETAIL CONSTANTA SRL (CUI 13943129)
Cod CPV
39000000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.332 RON
Valoare atribuită
1.332 RON
Data publicării
18.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.332 RON

din 1.332 RON estimat