Atribuită Cumpărare directă

MORCOVI KG 9*2.752, TELINA KG 5*5.504, PATRUNJEL KG 5*5.504, ARDEI GRAS ROSU KG 4*8.258, LAMAI GRECI... mai departe

Număr anunț
DA27588275
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DEGETICA (CUI 17968460)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
Cod CPV
15613310-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
404 RON
Valoare atribuită
404 RON
Data publicării
16.03.2021 00:00
Data finalizării
17.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

404 RON

din 404 RON estimat