Atribuită Cumpărare directă

MERE KG 10*3.670, BANANE KG 19*5.505, MORCOVI KG 12*2.753, PATRUNJEL KG 7*5.504, PATRUNJEL VERDE BUC 10*1.376, TELINA KG 7*5.504, LAMAI GRECIA KG 2.50*5.964, FASOLE KG 5*8.256, CEAPA KG 10*2.294, CEAPA ROSIE KG 2*2.750, VARZA KG 5*2.752, CARTOFI KG 35*1.651, CLEMENTINE KG 9*5.504, OUA BUC 160*0.367, TAITEI DE CASA BUC 12*3.670, PERE KG 9*5.963, PORTOCALE KG 22*4.129, MERE KG 15.50*3.670

Număr anunț
DA27533708
Autoritate contractantă
GRADINITA BUBURUZA (CUI 17971466)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
Cod CPV
03200000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
775 RON
Valoare atribuită
775 RON
Data publicării
08.03.2021 00:00
Data finalizării
09.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

775 RON

din 775 RON estimat