Atribuită
Cumpărare directă
MERE KG 5*3.670, BANANE KG 12*5.505, MORCOVI KG 6*2.752, PATRUNJEL KG 5*5.504, PATRUNJEL VERDE BUC 5*1.376, TELINA KG 5*5.504, LAMAI GRECIA KG 1.50*5.960, CEAPA KG 6*2.293, CEAPA ROSIE KG 2*2.750, VARZA KG 3*2.753, CARTOFI 20*1.652, CLEMENTINE KG 5*5.504, OUA BUC 90*0.367, TAITEI DE CASA BUC 7*3.670, PERE KG 5*5.964, CIUPERCI CHAMPIGNON KG 2*8.255, PORTOCALE KG 22*4.129, MERE KG 13*3.670
- Număr anunț
- DA27533725
- Autoritate contractantă
- GRADINITA BUBURUZA (CUI 17971466)
- Furnizor / câștigător
- PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
- Cod CPV
- 03200000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 503 RON
- Valoare atribuită
- 503 RON
- Data publicării
- 08.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.