Atribuită Cumpărare directă

MERE KG 6*3.212, BANANE KG 24*4.435, MORCOVI KG 5*2.752, PATRUNJEL KG 3*5.503, PATRUNJEL VERDE BUC 5*0.918, TELINA KG 3*5.503, LAMAI GRECIA KG 1*6.420, ROSII KG 1*6.880, CEAPA KG 5*2.294, VARZA KG 2*2.750, CARTOFI 30*1.651, OUA 90*0.367, TAITEI DE CASA BUC 10*3.670, PORTOCALA KG 5*4.128, MERE KG 11.50*3.211

Număr anunț
DA27577818
Autoritate contractantă
GRADINITA BUBURUZA (CUI 17971466)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
Cod CPV
03200000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
384 RON
Valoare atribuită
384 RON
Data publicării
15.03.2021 00:00
Data finalizării
16.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

384 RON

din 384 RON estimat