Atribuită Cumpărare directă

Switch PoE cu management, 16x Ethernet Gigabit, 2x SFP, 1x serial, throughput 18 Gbps, PoE 802.3af/at, montabil în rack

Număr anunț
DA27514515
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Dimitrie Filisanu (CUI 5047047)
Furnizor / câștigător
NETFIL SRL (CUI 14467627)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.362 RON
Valoare atribuită
3.362 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
08.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.362 RON

din 3.362 RON estimat