Atribuită
Cumpărare directă
1 PASTE CORNITE B 2.000 49.0000 98.002 COMPOT VISINE B 24.000 11.9900 287.763 COVRIG BACH. BUC 4.000 69.0000 276.004 MALAI BUC 10.000 5.9000 59.005 TURTA DULCE CUT B 2.000 95.0000 190.006 BAZA DE MANCARE B 1.000 110.0000 110.007 PASTA PENNE BUC 10.000 9.9000 99.008 BAZA PT. SPAGHETE B 4.000 9.9000 39.609 MUSTAR B 6.000 5.9900 35.9410 CACAO B 2.000 14.9900 29.9811 CEAI DE MENTA B 12.000 5.9900 71.8812 FASOLE GALB.720ML BAX 3.000 49.0000 147.0013 SFECLA DAWT. BAX 2.000 35.0000 70.0014 PASTA TOMATE REG. BAX 1.000 65.0000 65.0015 PATE ARDEAL BAX 5.000 44.0000 220.0016 ZAHAR (10) BAX 1.000 49.0000 49.0017 FAINA GYERMELYI BAX 1.000 39.0000 39.0018 ULEI BAX 1.000 55.0000 55.0019 CERBONA BAX 6.000 34.0000 204.0020 BOIA DE ARDEI B 4.000 9.8000 39.20
- Număr anunț
- DA27530780
- Autoritate contractantă
- GRADINITA FICANKA (CUI 4367515)
- Furnizor / câștigător
- VITAL LIFE ZORBA SRL (CUI 36415815)
- Cod CPV
- 15000000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.185 RON
- Valoare atribuită
- 2.185 RON
- Data publicării
- 08.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.