Atribuită
Cumpărare directă
1 BANANE CAL I BAX 2.000 199.0000 398.002 CASTRAVETI FABIO CAL I KG 9.300 12.9900 120.813 CLEMENTINE CAL I KG 29.800 7.9900 238.104 VARZA PROASPATA CAL I KG 21.000 3.9900 83.795 CEAPA ROSIE KG 6.100 4.9900 30.446 CEAPA ALBA CAL I KG 13.600 2.9900 40.667 CAPIA ROSU KG 3.900 15.9900 62.368 USTUROI CAL I KG 0.500 29.9900 15.009 MERE ROSII KG 26.600 5.4900 146.03
- Număr anunț
- DA27635696
- Autoritate contractantă
- GRADINITA FICANKA (CUI 4367515)
- Furnizor / câștigător
- VITAL LIFE ZORBA SRL (CUI 36415815)
- Cod CPV
- 03220000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.135 RON
- Valoare atribuită
- 1.135 RON
- Data publicării
- 23.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.