Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparatii si intretinere a autovehiculelor cu sau fara achizitionarea de piese auto din magazinele proprii Ulei motor 5w-30 FE 12*47,02= 504,20 Filtru ulei 1*37,82= 37,82 fILTRU Aer 1*54,62= 54,62 Filtru combustibil OE 1*166,39= 166,39 Filtru polen 1*46,22= 46,22 Manopera 310,93
- Număr anunț
- DA27638309
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA BOZIENI (CUI 21587561)
- Furnizor / câștigător
- MUNDEVI INVEST SRL (CUI 18252825)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.120 RON
- Valoare atribuită
- 1.120 RON
- Data publicării
- 24.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.