Atribuită Cumpărare directă

Puieti forestieri apti de plantat

Număr anunț
DA27561234
Autoritate contractantă
Regia Publica Locala Ocolul Silvic Padurile Sincii RA (CUI 26284950)
Furnizor / câștigător
IKA PLANT SRL (CUI 22261988)
Cod CPV
03451300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.980 RON
Valoare atribuită
36.980 RON
Data publicării
11.03.2021 00:00
Data finalizării
12.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.980 RON

din 36.980 RON estimat