Atribuită Cumpărare directă

puieti apti de plantat, conform comenzii

Număr anunț
DA27558198
Autoritate contractantă
OCOLUL SILVIC CIUCAS R.A. (CUI 18333164)
Furnizor / câștigător
IKA PLANT SRL (CUI 22261988)
Cod CPV
03452000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.698 RON
Valoare atribuită
28.698 RON
Data publicării
11.03.2021 00:00
Data finalizării
15.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.698 RON

din 28.698 RON estimat