Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de curatenie de intretinere cu materialele proprii: operatiuni care se efectueaza zilnic-golire cosuri, stergere praf, curatare mochete si gresie, curatare si dezinfectare grupuri sanitare, inlocuire sapun lichid,prosoape,hartie igienica,colectare si depozitare deseuri in locuri special amenajate, operatiuni care se fac trimestrial-curatat pervaze si ferestre, spalat geamuri in exterior, curatat in detaliu usi, mobilier, birotica, operatiuni anuale- fatada exterioara , geamuri greu accesibile, alte servicii de curatenie necesare pentru buna desfasurare a activitatii.
- Număr anunț
- DA27680592
- Autoritate contractantă
- Casa de Asigurari de Sanatate Bistrita-Nasaud (CUI 11320078)
- Furnizor / câștigător
- FOR CURATENIE SRL (CUI 36856757)
- Cod CPV
- 90919200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.400 RON
- Valoare atribuită
- 32.400 RON
- Data publicării
- 30.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.