Atribuită Cumpărare directă

Sky HP P Series buc 2 84.03 Lei Cablu UTp 30M buc 1 25.21 Lei Mouse Logitech M170 USB buc 1 46.22 Lei Flash drive USB Adata 16GB buc1 24.37 Lei Flash drive usb ADATA 8GB buc 1 16.81 lei Cartus toner CF 217A B buc 1 176.47 Lei Cartus HP 300 B buc 1 91.60 Lei Cartus HP 300 color buc 1 100.00 Lei Cooler Sursa ATx 80MM buc1 16.81 Lei Cerneala Epson 103 black buc2 65.55 Lei Cerneala Epson 103 C/M/Y buc 1/1/1 98.32 Lei Cerneala Canon GI 490 Black buc 2 65.55 Lei Flash drive usb Patriot 32 GB buc1 37.82 Lei Cartus toner CE 285A buc1 100.00 Lei Mouse ASUS WT 465 buc1 46.22 Lei

Număr anunț
DA27506699
Autoritate contractantă
COMUNA CIUMANI (CUI 4367922)
Furnizor / câștigător
MOLNAR COMP SRL (CUI 15011164)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
995 RON
Valoare atribuită
995 RON
Data publicării
03.03.2021 00:00
Data finalizării
04.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

995 RON

din 995 RON estimat