Atribuită Cumpărare directă

Adidasi baieti 25*75,63lei : Tenesi baieti 25*50,42lei : Blugi baieti 25*71,43lei : Bluza maneca lunga 25*42,02lei : Slapi spuma 25*12,61lei : Boxeri 100*8,40lei : Sosete 100*2.52 lei

Număr anunț
DA27499558
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
Furnizor / câștigător
ROXANA SERCOM SRL (CUI 3781704)
Cod CPV
18000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.395 RON
Valoare atribuită
7.395 RON
Data publicării
02.03.2021 00:00
Data finalizării
03.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.395 RON

din 7.395 RON estimat