Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanta pentru implementarea proiectului „Imbunatatirea infrastructurii TIC pentru dezvoltarea invatamantului electronic (e-learning) la Liceul Tehnologic „Ion Creanga” din comuna Pipirig, judetul Neamt”, in cadrul Apelului de selecție nr. 3 pentru măsura M 6/6C Investiţii în infrastructura de bandă largă în microregiunea Ceahlău, lansat de GAL Ceahlau .
- Număr anunț
- DA27670085
- Autoritate contractantă
- COMUNA PIPIRIG (PRIMARIA COMUNEI PIPIRIG JUD. NEAMT) (CUI 2614228)
- Furnizor / câștigător
- DLG ACTA CONSULTING SRL (CUI 35236218)
- Cod CPV
- 72224000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.750 RON
- Valoare atribuită
- 7.750 RON
- Data publicării
- 29.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.