Atribuită
Cumpărare directă
APROV.-AUTO -nr.necesar - 3779/24.02.2021 Denumire produs Cantitate P.U. VALOARE Racord .AGR DN 16 1/2+BNS 2 SN DN 16 1 34,9 34,9 GARNITURA PMG 1/2 2 2,2 4,4 COT 90 EX-OL 3/8 1 29,9 29,9 Racord.CEL DN 16 M 26+BNS 2 SN DN 16 1 24 24 Racord.AGR DN 25 1"+BNS 2 SN DN 25 1 59 59 REGULATOR CZ MC 238R00 1 197,8 197,8 1 SN DN 10 AGR 3/8/STUT LEGATURA -25000;2x8444 1 673,5 673,5 manometru axial DS63 0-250BAR 4 103 412 STUT LEGATURA DN 25+2BNS 2 SN DN 25 1 100 100 2 SN DN 12 DKR/AGR 1/2 -25000/st 4-2m 1 865 865 racord agr dn 25 1"+bns 2 sn dn 25 2 59 118 RACORD DKR DN 25 1"+BNS 2 SN DN 25 1 55 55 NIPLU LEGATURA EX-OL 1" 2 29 58 VALOARE FARA TVA 2631,5
- Număr anunț
- DA27485212
- Autoritate contractantă
- AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
- Furnizor / câștigător
- GEMAN INVEST SRL (CUI 15674760)
- Cod CPV
- 44165100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.632 RON
- Valoare atribuită
- 2.632 RON
- Data publicării
- 01.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.