Atribuită Cumpărare directă

canapeua pt consultatii cadru realizat in totalitate din inox_x000D_ tetiera reglabila pina la 45*_x000D_ blat co buret 8cm acoperit cu piele ecologica_x000D_ picioare reglabile pe inaltime_x000D_ dimensiuni 1900x625xh=750mm

Număr anunț
DA27508783
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
SAROM IMPEX SRL (CUI 9348042)
Cod CPV
33192300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.250 RON
Valoare atribuită
1.250 RON
Data publicării
03.03.2021 00:00
Data finalizării
04.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.250 RON

din 1.250 RON estimat