Atribuită
Cumpărare directă
Se intenționează achiziționarea a 600 tone de split (piatră concasată, cu dimensiuni între 0-25 mm), necesar efectuării de reparații pentru drumurile și străzile neasfaltate din Comuna Groși. Transportul materialului achiziționat va fi asigurat de către furnizor, până la locurile indicate de reprezentanții beneficiarului.
- Număr anunț
- DA27626013
- Autoritate contractantă
- COMUNA GROSI (PRIMARIA GROSI) (CUI 3627722)
- Furnizor / câștigător
- Z.D. SRL (CUI 22472250)
- Cod CPV
- 14212300-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.000 RON
- Valoare atribuită
- 27.000 RON
- Data publicării
- 22.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.