Atribuită Cumpărare directă

ACUMULATOR 180 AH MACHT BUC 2 685.295 1370.59 FURTUN COMBUSTIBIL M 5 3.362 16.81

Număr anunț
DA27626738
Autoritate contractantă
Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI 18264854)
Furnizor / câștigător
TOTAL PLUS SRL (CUI 15778826)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.387 RON
Valoare atribuită
1.387 RON
Data publicării
23.03.2021 00:00
Data finalizării
25.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.387 RON

din 1.387 RON estimat