Atribuită Cumpărare directă

VALABILITATE CONTRACT 01.04.2021 - 31.12.2021 Servicii de intretinere sistem detectie si semnalizare incendiu TERMEN IN CAZ DE AVARIE 24 DE ORE MAXIM Servicii de intretinere sistem detectie si semnalizare incendiu Verificare vizuala stare fizica si grad de curatenie a placilor interne Verificare conexiunilor electrice ale liniilor de detectie, placi interne, etc. Verificare stare LED-uri si mesaje la display: defectiuni, alarme tehnice, alarme de foc, izolari detector Masuratori la acumulatori ( tensiunea acestora si curentul de incarcare ) Verificarea si masurarea tensiunii de alimentare de la retea Verificare vizuala a elementelor de detective Verificare functionare sirene, efectuare teste Indicatoarele optice si sonore ale ECS sunt functionale, iar în cazul aparitiei unui defect acesta este înregistrat Sunt analizate toate înregistrarile din registrul jurnal si sunt luate masurile corective necesare pentru a aduce sistemul în stare corecta de functionare Se actioneaza cel putin un detector sau declansator manual de alarma în fiecare zona, pentru a testa daca echipamentul de control si semnalizare primeste indicatie sau dispozitiv suplimentare Sunt verificate functiile de monitorizare a deranjamentelor ale echipamentului de control si semnalizare

Număr anunț
DA27662769
Autoritate contractantă
SPITALUL FILISANILOR (CUI 5077722)
Furnizor / câștigător
UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
Cod CPV
50324100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.963 RON
Valoare atribuită
9.963 RON
Data publicării
29.03.2021 00:00
Data finalizării
31.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.963 RON

din 9.963 RON estimat