Atribuită
Cumpărare directă
APROV. SSM NEC 3305/18.02.2021 KITUL CONTINE:FASA TIFON 10/20CM BUC.1;BANDAJ TIFON 10/10CM BUC1;PANSAMENT RIVANOL 6/10CMX2 BUC1;CREMA MAINI PENTRU MAINI CU VITAMINA A 100G BUC1;APA OXOGENATA3%200GR BUC1;LEUCOPLAST MATASE5X5M BUC1;VATA MED.100GR BUC1;TINCTURA IOD2%40GR BUC1;ALCOOL SANITARX500ML BUC1;COMPRESE STERILE10/10CMX5 BUC1 KITUL CONTINE:REUPROFEN400MGX10COMP.FILM.CUTIE1;BANEOCIN PULBERE CUTANATA X10GR FLACON1; OXIMED SPRAY ARSURI FLACON 1CREMA PENTRU MAINI CU VITAMINA A - TUB 100 GRSOLUTIE ALCOOL SANITAR EUROL 70% X 500ML FLACON 1
- Număr anunț
- DA27544909
- Autoritate contractantă
- AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
- Furnizor / câștigător
- FARMACIA PANACEEA SRL (CUI 14598967)
- Cod CPV
- 33141620-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.441 RON
- Valoare atribuită
- 3.441 RON
- Data publicării
- 10.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.