Atribuită
Cumpărare directă
Tub flexibil aluminiu 110cm 1buc*12.36lei=12.36lei Saiba 20 6buc*0.32lei=1.94lei Vopsea Dekorator 6buc*13.77lei=82.62lei Pensula50 3buc*3.64lei=10.93lei Set fixare WC 3buc*2.02lei=6.06lei Set fixare WC 3buc*2.43lei=7.29lei Lipici Picatura 1buc*4.45lei=4.45lei Capse pentru lemn 2buc*2.43lei=4.86lei Anvelopa 3.5-8 1buc*12.36lei=12.36lei Camera 3.5-8 1buc*13.77lei=13.77lei Vopsea Dekorator 3buc*17.82lei=53.46lei TN 3.5x45 50buc*0.05lei=2.83lei Coltar 60x60x2 6buc*3.24lei=19.44lei Burghiu 10x310 1buc*7.29lei=7.29lei Diblu cu cui 10x120 7buc*1.21lei=8.5lei Dublu 10 4buc*0.64lei=2.59lei Consola metalica 125*90 5buc*1.62lei=8.1lei Freza pentru decupat 1buc*14.58lei=14.58lei Tub fluorescent 6buc*648lei=38.88lei Starter 65W 6buc*3.64lei=21.84lei Cap perie bormasin 1buc*24.3lei=24.3lei Prelungitor cablu 1buc*35.64lei=35.64lei Butelie gaz 1buc*4.45lei=4.45lei Cap perie central 2buc*17.82lei=35.64lei Silicon universal 5buc*13.77lei=68.85lei Lipici capcana Debelo 6buc*7.29lei=43.74lei Verbitox pasta 2buc*9.72lei=19.44lei Diblu 10x140 8buc*0.56lei=4.53lei Holsurub 6x120 28buc*0.4lei=11.34lei TN 3.5x25 260buc*0.04lei=10.4lei Diblu rigips 10buc*0.16lei=1.62lei Prize dubla pe tencuiala 1buc*17.8i2lei=17.82lei Cablu MYM 3x1.5 3buc*2.83lei=8.5lei Steker 1buc*11.34lei=11.34lei Bec economic 3buc*9.72lei=29.16lei Manusi protectie 5buc*8.1lei=40.5lei Manusi piele 1buc*7.29lei=7.29lei Holsurub 6x100 10buc*0.36lei=3.64lei Teneuri 4.8x90 100buc*0.21lei=21.06 Teneuri 3.5x55 100buc*0.072lei=7.29lei Dilu
- Număr anunț
- DA27648915
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA CENAD (CUI 29163308)
- Furnizor / câștigător
- SOPON ESTERA I.I. (CUI 23436514)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 775 RON
- Valoare atribuită
- 775 RON
- Data publicării
- 25.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.