Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII SPECIALIZATE ÎN DOMENIUL SECURITATII SI SANATATII ÎN MUNCAPrestari servicii de specialitate în domeniul organizarii, aplicarii si verificarii respectarii prevederilor de securitate a muncii stabilite potrivit Legii 319/2006. De aceste servicii vor beneficia un numar de 1200 de salariati: Activitati de instruire care implica participarea nemijlocita a salariatilor beneficiarului. Elaborare tematici pentru toate fazele de instruire, stabilirea periodicitatii, asigurarea informarii si instruirii lucratorilor, verificarea cunoasterii si aplicarii de catre lucratori a informatiilor primite. Stabilirea zonelor care necesita semnalizare de securitate, stabilirea zonelor cu risc ridicat si specific. Propuneri de atributii si raspunderi în domeniul SSM. Elaborarea programului de instruire testare la nivelul unitatii. Evidenta meseriilor pentru care este necesara autorizarea exercitarii lor. Urmarirea realizarii masurilor dispuse de catre inspectorii de munca. Întocmirea documentatiilor prevazute de HG 246/2007 cu modificarile ulterioare, privind reînnoirea avizelor de încadrare a locurilor de munca în conditii deosebite. Instruirea lucratorilor care îsi desfasoara activitatea în incinta unitatii dar apartin altor societati comerciale.
- Număr anunț
- DA27678409
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL PROSECURITY SRL (CUI 24141953)
- Cod CPV
- 79417000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 30.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.