Atribuită
Cumpărare directă
REFERATE NR; 857 /23.02.2021-NEFROLOGIE 617 /09.02.2021-COMPARTIMENT NEURO PS.INFANTILA 886 /24.02.2021-ATI COVID 856 /23.02.2021-BIA TRONSON B PARTER 582 /05.02.2021-COMPARTIMENT NEURO PS.INFANTILA 769 /29.02.2021-CENTRU DE SANATATE MINTALA ( VENITURII PROPRII CSM ) 791 /22.02.2021-GASTRO-ENTEROLOGIE 876 /24.02.2021-PEDIATRIE I 881 /24.02.2021-SECTIA CL.ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE 765 /19.02.2021-ATI I
- Număr anunț
- DA27630411
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- RODSPECTRA SRL (CUI 15751898)
- Cod CPV
- 45400000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.135 RON
- Valoare atribuită
- 4.135 RON
- Data publicării
- 23.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.