Atribuită Cumpărare directă

Servicii de masurare, calculare si raportarea informatiilor privind expunerea medicala a populatiei la radiatii ionizante, conform Ordin Nr.1255 din 07.11.2016

Număr anunț
DA27636081
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC NICOLAE MALAXA (CUI 4203938)
Furnizor / câștigător
Grosu Mihnea PFA (CUI 28911281)
Cod CPV
90721600-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
24.03.2021 00:00
Data finalizării
24.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat