Atribuită Cumpărare directă

Grebla gri carbon - 30 buc la pretul de 13 lei/buc ; Furca 4 coarne gri carbon - 30 buc la pretul de 19 lei/buc ; Coada grebla - 30 buc ; Coada furcă/cazma/lopata - 30 buc la pretul de 6.50 lei/buc -cf. referat 3675/04.03.2021 - Administrare Spatii Verzi

Număr anunț
DA27610589
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
ALISTEF SRL (CUI 15708804)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.350 RON
Valoare atribuită
1.350 RON
Data publicării
19.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.350 RON

din 1.350 RON estimat